Patryk Koroniewski Bitcoin platformy opinie 2021 – oszustwo lub legit?

Rząd nas wykorzystuje i robi z was niewolników za najniższą krajową…

– grzmi Patryk, gość programu Dzień Dobry TVN, który w ŁATWY SPOSÓB zarobił 96,544.12 złotych.

Patryk Makaroniewicz @pmakaroniewicz

Miał to być kolejny zwykły dzień w pracy dla Patryka Koroniewskiego z Warszawy, kierowcy popularnej firmy kurierskiej “DHL”.

Nawet w najskrytszych marzeniach nie wyśniłby sobie tego, co jego oczom ukazało się na ekranie monitora, gdy wrócił do domu po pracy.

Z tego też powodu zostanie zapraszany po telewizjach (m.in. TVN i Polsat).

(Fot 1. Patryk Koroniewski zaliczający swój ostatni kurs w firmie DHL, gdyż udało mu się znaleźć korzystniejszy sposób na zarobek.)

Patryk Koroniewski – absolwent technikum mechanicznego, od niedawna zaczął pracę w firmie kurierskiej. Tego dnia rozpoczął rozwożenie przesyłek od godziny 08:00

W końcu trafił na pewnego odbiorcę przesyłki, który zamawiał paczkę “za pobraniem” czyli nie dokonywał zapłaty poprzez przelew, tylko pieniądze miały zostać przekazane kurierowi.

Odbiorca paczki, który nazwiska nie życzył sobie ujawniać w artykule, zapytał kuriera: “Czy terminal obsługuje płatność w bitcoinach, czy muszę zapłacić gotówką?”.

Pan Patryk oczywiście odpowiedział, że “terminal obsługuje tylko karty płatnicze, ale najlepiej byłoby gotówką” (powiedział to z lekkim uśmiechem) licząc na napiwek, jako że kwota za paczkę nie była okrągła.

Gdy kurier w końcu wyszedł z klatki schodowej, słowo “Bitcoin” o czymś mu przypomniało…

Na początku tego roku Patryk pracując w znanej firmie kurierskiej zdecydował się zmienić coś w swoim dotychczasowym życiu i uczynił ku temu zdecydowane kroki.

Zapisał się do internetowej platformy zarobkowej służącej do inwestycji w Bitcoina.

Z początku uważał ten pomysł za pomyłkę, chciał o tym jak najszybciej zapomnieć. Ta niepamięć nie trwała jednak zbyt długo, bowiem odbiorca paczki przypomniał mu o tej platformie, do której zapisał się niedawno.

Po skończeniu pracy postanowił z ciekawości dowiedzieć się, co tam słychać na platformie i…doświadczył ogromnego szoku, gdy jego oczom na ekranie monitora na platformie zarobkowej ukazało się ~19,347 funtów (£), co po przeliczeniu na polskie złotówki wynosi… ponad 96 tysięcy złotych.

Powiedział miejscowym dziennikarzom:

“Po prostu nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Na moim koncie zobaczyłem 96 tysięcy złotych z kawałkiem, a ja przez 2 miesiące nie miałem nawet o tym pojęcia.

Od razu przystąpiłem do zlecenia wypłaty z tej platformy na moje konto osobiste w Pekao. Pieniądze na konto dostałem po 24 godzinach od zlecenia wypłaty i musiałem zrobić zdjęcie monitora, bo nikt by mi chyba nie uwierzył.

Nie wiem co powiedzieć. Jestem niesamowicie wdzięczny, że odbiorca paczki przypomniał mi o czymś takim jak Bitcoin i chciałbym osobiście mu podziękować!”

Przejdź na oficjalną stronę Bitcoin PLATFORMY DO ZARABIANIA

(Fot 2. Zdjęcie autorstwa Patryka Koroniewskiego wykonane chwile po tym, gdy dokonał przelewu z Bitcoin platformy zarobkowej na swoje osobiste konto w banku PEKAO.)

Po opublikowaniu zdjęcia monitora na Fasebooku, do Pana Patryka zgłosiła się popularna telewizja z propozycją wzięcia udziału w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN.

W telewizji wyznał, że założenie konta było bardzo proste i nigdy nie pomyślałaby że coś takiego się wydarzy.

“Myślę, że zajęło mi to w sumie 5-10 minut. Jak tylko się zarejestrowałem, otrzymałem telefon od konsultanta i zostałem poinstruowany jakie są następne kroki.

Nie pamiętam co dokładnie robiłem wtedy 2 miesiące temu, po prostu zarejestrowałem się tam i po 2 miesiącach sprawdziłem raz jeszcze tę platformę i było już 19 tys. funtów.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że tego może dokonać dosłownie każdy. Nie ważne ile masz lat, ile doświadczenia zawodowego, oraz jaką szkołę ukończyłeś.

To wszystko jest nieistotne przy procesie inwestycji w bitcoina. Niesamowite, jak ludzie lekceważą ten sposób zarobku i dają się wykorzystywać przez polski ustrój, który robi z nich niewolnika i każe pracować za najniższą krajową..

Ludzie – otwórzcie oczy, życie macie tylko jedno!” – powiedział Pan Patryk.

Aby zademonstrować możliwości platformy, prezenter Marcin poprosił prezenterkę Magdę o założenie konta na platformie zarobkowej i postanowiła zainwestować tyle samo, co gość programu, czyli 250 funtów (£).

„Słyszałam o zarabianiu przez internet i ogromnych sumach pieniędzy jakie można zarobić poprzez handel krypto walutami. Jednak zawsze wydawało mi się to bełkotem i tak na prawdę nie rozumiałam jak to wszystko działa…

Bałam się że mogę stracić na czymś czego tak na prawdę nie znam, jednak przedstawiana platforma tak na prawdę robi wszystko za nas, a pobiera minimalną prowizję 2%… ~ Magda, prezenterka telewizyjna.“

Po założeniu konta, platforma rozpoczęła handlowanie kupując za kwoty niskie, a sprzedając za wysokie. W ciągu 3 minut kwota jej funduszy wzrosła do 780 zł.

Każdy w programie, łącznie z operatorami kamer, byli zdziwieni, jak bez KOMPLETNEGO pojęcia na tematy inwestycyjne można zarobić w stosunkowo tak krótkim czasie tyle pieniędzy!

Zanim Magda otrzymała szansę, aby odpowiedzieć na pytanie zadane przez Marcina, Magda wtrąciła się i z uśmiechem na twarzy stwierdziła: „Po zaledwie 8 minutach zarobiłam już prawie 800 zł”.

Dokonując rejestracji do końca dzisiejszego dnia, tj.> Czwartek, Styczeń 28, 2021 , jako nowy użytkownik masz szansę otrzymać bonus powitalny o wartości 1000zł, tak więc warto się spieszyć i zarezerwować swoje miejsce jak najszybciej, aby otrzymać bonus powitalny!

PLATFORMA ZAROBKOWA jak i samo zarabianie na niej, zyskuje z tygodnia na tydzień co raz większą rzeszę ludzi, a wyniki jakie notują są imponujące.

Specjaliści rynkowi wyjaśniają, że “właściwy czas jest kluczem do tak wysokich zysków”, oraz że miejsca dla kolejnych ludzi na tej platformie może zabraknąć, dlatego apeluje, by nie zastanawiać się, bo można stracić życiową szansę na zarobienie poważnego pieniądza.

Jeśli w 2010 roku ktoś zainwestował w Bitcoina tyle, co Patryk, czyli 250 funtów (£), obecnie może cieszyć się z zysku w kwocie 440 tys. funtów!

Przejdź na oficjalną stronę Bitcoin PLATFORMY DO ZARABIANIA

Nasza redakcja na koniec postanowiła skontaktować się bezpośrednio z konsultantem powiązanym z omawianą powyżej platformą zarobkową.

Możesz nam wyjaśnić na czym polega wasza platforma?

Oczywiście, ogólnie rzecz biorąc nasza platforma zajmuje się niczym innym jak analizą całego rynku, ruchami na giełdzie, oraz ruchu w mediach społecznościowych.

W naszej siedzibie na naszych komputerach mamy poustawiane setki programów, które automatycznie analizują wszystkie dane z sieci powiązane z krypto walutą i na tej podstawie wiemy, kiedy pieniądze wpłacone przez państwa wzrosną.

Jeśli trend na Bitcoina jest dodatni, zakładamy, że cena na giełdzie wzrośnie. Jeśli trend zaś jest ujemny, to zakładamy, że udział spadnie.

W ostatnim czasie trend na Bitcoina ogólnie jest bardzo pozytywny, dzięki czemu dużo naszych klientów sporo zarobiło przez ostatni czas i według naszych prognoz ta tendencja będzie rosnąć.

Czy zdarzyło się kiedyś, by użytkownik stracił zainwestowane pieniądze?

Z tego co mi wiadomo, to w ostatnim miesiącu nie odnotowano jak dotąd ŻADNEJ straty pieniędzy zainwestowanych przez klientów!

Wiem jednak na pewno, że nasi klienci są teoretycznie zadowoleni z usług jakie oferuje nasza platforma.

Nikogo zaś jednak nie przymuszamy – niecierpliwi klienci chcący zrezygnować z zainwestowanych pieniędzy, mogą tego dokonać w każdej chwili i w sposób bezproblemowy.

Zapewniamy jednak, że nasza kadra posiada znakomicie wykwalifikowanych konsultantów, którzy dzwonią do państwa zaraz po stworzeniu konta i zrobią oni wszystko co w swojej mocy, byście mogli państwo zarobić i polepszyć swoje dotychczasowe życie.

Dodatkowo z racji problemów epidemiologicznych każdy nasz klient ma szansę otrzymać bonus 1000 zł po rejestracji!

Jak dołączyć do PLATFORMY DO ZARABIANIA?

Przede wszystkim trzeba odwiedzić naszą stronę internetową, zamieszczoną TUTAJ, później mogą państwo obejrzeć krótki film zamieszczony na głównej stronie, po prawej stronie witryny macie państwo okienko z rejestracją.

Proces rejestracji jest bardzo prosty. Składa się on z trzech rzeczy:

1. Podania imienia, nazwiska, swojego e-maila, oraz numeru telefonu.

2. Czekania na telefon od konsultanta, który powie ci krok po kroku jak zainwestować swoje pierwsze pieniądze i zacząć zarabiać, bądź przystąp od razu do inwestycji bez czekania na telefon.

3. Korzystaj z platformy, generuj zyski i ciesz się z zarobków!

Ile pieniędzy może zarobić zwykły użytkownik?

Wszystko zależne jest od obecnych sytuacji na rynkach finansowych. Platforma dziennie wykonuje wiele transakcji, oczywiście nie każda jest zyskowna, lecz w finalnym rozrachunku dziennym użytkownik zawsze wyjdzie na plus.

Normalne jest to, że jednego dnia kwota zysku będzie większa drugiego może być mniejsza, lecz moim zdaniem najważniejsze jest to, że finalnie i tak wychodzi się na tak zwany “plus”. Jeżeli chodzi o średnie zyski jakie uzyskują nasi klienci podczas korzystania z platformy to są to kwoty oscylujące w granicach między 15000zł, a 25000zł w skali miesiąca.

Siłą rzeczy jeśli zainwestujemy np. 500 funtów, to powinniśmy zarobić więcej, to oczywiste. Dla przykładu pewien użytkownik wpłaca 500 funtów.

W ciągu 24 godzin nasze zautomatyzowane programy przeprowadzą około 200 transakcji w oparciu o trendy w mediach społecznościowych.

Około 174 z nich przyniesie zyski, 26 zaś przyniesie straty. Oznacza to, że użytkownik zarobi około 3480 funtów, a straci 520 funtów. Finalnie na czysto wyjdzie mu 2960 funtów uzyskane jednego dnia.

Ile kosztuje korzystanie ze zautomatyzowanego systemu PLATFORMY DO ZARABIANIA?

Korzystanie z punktu widzenia każdego użytkownika jest w pełni darmowe. Podczas wykonywania transakcji platforma pobiera bardzo drobne prowizje, które są odciągane od finalnych kwot widocznych w całym rozrachunku na koncie użytkownika.

Dla klienta jest to kompletnie nie odczuwalne, a zapewnia to dalsze funkcjonowanie naszej firmie, rozwój oraz co najważniejsze – doskonalenie i ulepszanie całego systemu, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie.

AKTUALIZACJA:

Właśnie otrzymaliśmy informacje, że na dzień dzisiejszy Czwartek, Styczeń 28, 2021 prawie wszystkie miejsca są zajęte.

Platforma może łącznie przyjąć tylko ograniczoną liczbę użytkowników ze względu na chęć utrzymania wysokiego zysku przypadającego na użytkownika.

Aktualnie wciąż pozostało (28) miejsc, więc pospiesz się i załóż swoje darmowe konto już teraz, aby zarezerwować swoje miejsce.

Kliknij aby przejść na stronę Bitcoin PLATFORMY DO ZARABIANIA

error: Content is protected !!